Justyna Krawczyk – ekologia wnętrza

Moim gościem w specjalnym, świątecznym wydaniu audycji Koza na Lawendzie, jest Justyna Krawczyk – założycielka i właścicielka Jak Być Szczęśliwą Kobietą. Jest stylistką, coachem, uczy kobiety tego, jak mogą odnaleźć szczęście w swojej codzienności o raz doskonale potrafi zrobić przegląd szafy i doradzić, jak wzmocnić strojem cechy osobowości.

Tematem tego odcinka, który nagrałyśmy na wizji (i jest to pierwszy taki odcinek z wizją i dźwiękiem), jest ekologia naszego wnętrza. Wiele mówi się o byciu ekologicznym w odniesieniu do korzystania z codzienny produktów, jedzenia, nie śmiecenia oraz nie używania plastiku. Jednak zauważyłam, że w tym wszystkim nie ma takiego spojrzenia na nasze wnętrze i to, czy przez działania, wybory, jakich dokonywujemy na co dzień, dążymy nie tylko do szczęścia naszej planety, ale też nas samych.

Justyna opowiada, jaką ona sama przeszła drogę do tego, że odkryła u siebie to, jak być szczęśliwą oraz jak powstał jej biznes Jak Być Szczęśliwą Kobietą. Nie była to wcale prosta i oczywista droga. To dążenie też wcale nie skończyło się i nie osiadła na laurach. W życiu ważne jest ciągłe poprawianie, sprawdzanie i uczenie się samego siebie.

Temat mocno kobiecy, ale panowie niech się nie zniechęcają. Wiara w siebie, we własne wartości oraz tego, jak siebie postrzegamy to istotne tematy. To kieruje nami i naszymi działaniami oraz sprawia, jak postrzegają nasz inni i traktuje nas nasze środowisko.

Jest to wywiad dość długi, najdłuższy ze wszystkich. Nie obyło się bez wpadki (nie podłączyłam komputera do zasilania i musiałam zniknąć na chwilę z wizji), towarzyszyły mi też moje dzieci, które akurat tego dnia niestety zostały w domu z powodu choroby. Mimo to wierzę, że taka rozmowa przekazuje swoją wartość i nie będzie to jedyna tego typu.

Tagged , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *