Obierz kurs na Styl – rozmowa z Justyną Krawczyk

Od mojej ostatniej rozmowy z Justyną minęły ponad dwa miesiące. W tamtym okresie kończyła wyzwanie prowadzenia przez miesiąc w dni pracujące, codziennie rano, live’ów mówiących o energii, ubraniu, duchowości, pozytywnym myśleniu itp.

Od tego czasu wiele spraw i zdarzeń miało miejsce w życiu Justyny. Odniosłam wrażenie, że te listopadowe wyzwania zadziałały trochę jak kamyczki w nadciągającej lawinie sukcesów. Sama Justyna jest skromna. Jest też mega świadoma, że nie jest to wynik czystego szczęścia i przypadku. To dzięki jej ciężkiej pracy może podzielić się ze swoimi obserwatorami oraz klientkami nowym kursem on-line Odkryj Styl swojej duszy. Kurs rusza 8 marca!

Justyna opowiada, co można znaleźć w tym kursie. To nie tylko odnowienie swojej garderoby, ale też droga do poznania swojej wartości, pokazania wewnętrznej siły i stworzenia nowych przemian. Rozmawiamy o tym, kto może skorzystać z tego kursu i w jaki sposób.

Nie omieszkałam zapytać też, jak idzie dieta bez cukru i zbędnych węglowodanów. Justyna pokazuje, że jest zwykłym człowiekiem i też ulega pokusom. Na wakacjach nie omieszkała sprawić sobie kilka drobnych słodkich przyjemności, ale wie, że to była też nagroda za to, co do tej pory osiągnęła. W jej życiu regularnie występuje aktywność fizyczna i świadomość tego, że jeśli raz czy dwa się zgrzeszy, to jeszcze nie jest koniec świata. Doświadczenia żywieniowe, które wprowadziła, wcześniej opisała w swojej książce o śniadaniach. Może teraz doczekamy się też podsumowania bez cukrowego wyzwania?

Prawie godzinna rozmowa to wielka dawka energii. Słuchając wypowiedzi Justyny zastanawiałam się, skąd ta kobieta bierze tyle siły i werwy do tego, co robi, jak robi i sposób w jaki mówi… Po prostu petarda! Od razu wiadomo, że to wszystko jest tworzone z ogromną pasją, zaangażowaniem, szczerością i prawdziwością. To po prostu słychać!

Zapraszam Cię do przesłuchania rozmowy, zostawienia komentarza oraz udostępnienia tego wywiadu dalej.

Tagged ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *