Śpij Dobrze z naturalnymi poduszkami Konstancji

Śpij Dobrze śledziłam już jakiś czas w mediach społecznościowych. Widziałam, że wykorzystują naturalne, ekologiczne produkty do wypełnienia prostych i schludnych poduszek. Pewnego dnia skontaktowałam się z Konstancją, założycielką i właścicielką Śpij Dobrze. Zaproponowałam swoje zioła. Później przyszedł czas na wspólną rozmowę i nagranie wywiadu.

Wywiad nagrałam jeszcze w listopadzie, kiedy to Konstancja wracała właśnie z zajęć – studiów o profilu zielarskim. Opowiadała mi, że szyjąc poduszki chce wiedzieć więcej o ziołach, które do nich dodaje i o tym, co może sama komponować, by produkt był niepowtarzalny i idealnie dopasowany do klienta.

Konstancja opowiada mi o właściwościach naturalnych tkanin i wypełnienia ekologicznego – łusek gryki i dodatku ziół. O tym, jak wpływają one na nas i nasz sen. Zadałam jej pytanie, jak sobie radzić z dbaniem o czystość i higienę tych poduszek, czyli po prostu – jak prać taką poduchę wypełnioną łuskami gryki. Rozmawiamy też przeznaczeniu poduszek – nadających się idealnie dla dzieci, młodzieży, kobiet w ciąży i osób starszych. Takie poduszki są dla każdego!

Dowiedziałam się też, skąd zaczerpnęła pomysł na taki biznes i to, jak go rozwija. Zdradziła mi, jakie ma plany na najbliższą przyszłość, a co obecnie znajduje się u niej w sprzedaży.

Powstał również sklep internetowy Śpij Dobrze o którym mówimy w wywiadzie, ale który jeszcze tego dnia nie był aktywny. Jednak już jest i zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą i podarowania w prezencie komuś takiej specjalnej poduszki, która może odmienić jakość snu oraz wypoczynku.

Tagged , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *