UWAGA - DWA TERMINY NA STYCZEŃ 2021

PLATTÓWKA 23-24.01.2021

PLATTÓWKA 30-31.01.2021

Warsztaty będą miały charakter zawodów sportowych (bez udziału publiczności) oraz z zachowaniem reżimu sanitarnego.

SZUKASZ WYJĄTKOWEJ OFERTY SPĘDZENIA CZASU WOLNEGO?

Trafiłeś idealnie! Proponuję jedyny taki w Polsce warsztat z podstaw serowarstwa i jogi dla początkujących.

Warsztaty odbędą się 23-24.01.2021 w klimatycznym ekologicznym miejscu Plattówka, położonym w malowniczym terenie pasma Wzgórz Dylewskich, Mazury Zachodnie. Będziesz mógł spędzić niepowtarzalny czas poznając tajniki tworzenia sera, a przy tym odpocząć przy relaksujących ćwiczeniach jogi. To wszystko w scenerii malowniczego widoku na prywatne jezioro. Oferta dla szukających bliskości natury połączonej z unikalną ofertą warsztatu.

6 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO TAM BYĆ

SEROWARSTWO

W trakcie warsztatów zostaną przedstawione podstawy serowarstwa domowego w taki sposób, aby każdy samodzielnie mógł zrobić ser we własnej kuchni.

WYROBY EKOLOGICZNE

Uczestnicy będą mieli okazję pracować na ekologicznym kozim mleku gospodarstwa Koza na Lawendzie. Tworzenie serów na warsztatach z mleka koziego to ogromna rzadkość.

TEORIA

W zajęciach zostaną przybliżone zagadnienia z zakresu różnic pomiędzy mlekiem krowim a kozim, jaką rolę odgrywają bakterie w serowarstwie oraz dlaczego większość serów powstaje z mleka pasteryzowanego.

PRAKTYKA

Uczestnicy samodzielnie będą wytwarzać swoje pierwsze świeże serki, które wieczorem poddane zostaną degustacji.

DEGUSTACJA

Na degustacji pojawi się kilkukrotnie doceniony Tymian Kazik - aromatyczny i delikatny ser ala feta z ziołami, przyprawami, zanurzony w oleju. Deska serów - ser dojrzewający Młoda Koza, kwasowo-podpuszczkowy Konopny Kazio. Do tego czekolada z regionalnej Manufaktury Czekolady Dzika Czekolada, lokalne kiszonki, miód i wędzone rarytasy.

JOGA

Całemu przedsięwzięciu przyświecać będzie atmosfera spokoju, relaksu, którą zapewni Dzika Joginka - Małgosia. Zajmie się ona przedstawieniem i pokazami podstawowych postaw jogi, Pranayamą, czyli ćwiczeniami oddechu oraz rysowaniem mandali przy dźwiękach mantr.

Po takim warsztacie będziesz umiał samodzielnie przygotować swój pierwszy ser. A co więcej, zapoznasz się z technikami relaksacji i kilkoma prostymi pozycjami jogi, które będziesz mógł powtarzać w domu, aby osiągnąć równowagę, zdobyć spokój i wyciszenie.

Każdy uczestnik otrzyma dyplom/certyfikat uczestnictwa.

o warsztacie

  • Cena dwudniowego warsztatu to 889zł – w tym nocleg, dwa obiady, śniadanie, degustacja (w ramach kolacji), warsztaty serowarskie i zajęcia z jogi, zawody sportowe (bez udziału publiczności).
  • Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wpłata zadatku w wysokości 300zł do 11.01.2021.

Wypełnij formularz, aby zapisać się na warsztat.  W treści wpisz, na który z dwóch terminów składasz rezerwację.

Skontaktuję się z Tobą, w celu przekazania wszelkich niezbędnych informacji dotyczących wpłaty zaliczki i potwierdzenia rezerwacji.